3D Secure İle Ödeme

Ödeme Seçenekleri

Hs.com.tr’de Online Ödeme ve/veya Kapıda Ödeme seçenekleriyle sipariş tamamlayabilirsiniz.

Kredi Kartı ile Online Ödeme: İsterseniz siparişinizi verirken istediğiniz yurtiçi Visa, Mastercard, veya Diners kredi kartınız ile online ödeme yapabilir, kredi kartına uygulanan çeşitli kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

 

Kapıda Ödeme: Siparişinizin teslimatı sırasında ödemeyi kapıda nakit olarak veya istediğiniz bir kredi kartıyla yapabilirsiniz. 

Kapıda ödeme seçeneği, sadece Hs.com.tr Online  alışverilerinde geçerlidir. 

Sanal Market siparişleriniz için kapıda ödemeyi seçtiğiniz takdirde; görevliye kapıda indirim çeklerinizi vererek bu indirimlerden de yararlanabilirsiniz.

 

Yasal düzenlemeler
belirtilen bu taksit kampanyaları ve seçenekleri değişiklik gösterebilir.

 

Yasal düzenlemeler gereği belirtilen bu taksit kampanyaları ve seçenekleri değişiklik gösterebilir. Hs.com.tr Online  farklı bankalar için yapılan taksit kampanyaları ile ilgili değişklik yapma hakkını saklı tutar. 

 

Ödeme İşlemi

 

Hs.com.tr’de Online ödeme sırasında,  Teslimat sırasında, Kapıda Nakit ya da kapıda Bonus, World, Maximum ve Diğer Banka Kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

 

Hs.com.tr’de Online  siparişlerinizde Money Club Kart puanlarınız ile ödeme yapabilirsiniz. Üyelik Girişi yaparak oluşturduğunuz siparişinizin Ödeme Sayfasında ödeme işlemi aşamasında hesabınızda bulunan Money puanlarınız ile ödeme yapabilirsiniz. 

 

Güvenlik

Kredi kartı numaranız online kredi kartı uygulamamız tarafından şifrelenerek bankanıza iletilmekte ve üçüncü şahıslarla asla paylaşılmamakta ve saklanmamaktadır. Ayrıca Hs.com.tr’de Online 3DSecure ile ödeme seçenekleri de bulunmaktadır.

 

3D Secure İle Ödeme

 

Türkiye’nin En Hesaplı Online Klima Satışı ve Teknik Servis Hizmet Satışı Sitesi Hs.com.tr’de Online tüm üyelerinin alışveriş deneyimini keyifli olduğu kadar, güvenli bir hale getirmek için çeşitli güvenlik önlemleri uygulamaktadır.

Hs.com.tr’de Online kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken BANKANIZ TARAFINDAN kullanılır , Websitemizde hiçbir alanda KREDİ KARTI Bilgileriniz Sizden İstenmez ve hiçbir Alana Kart Bilgilerinizi Girmezsiniz Direk Olarak Bankanıza Bağlanarak Telefonunuza Gelen SMS ile Ödemenizi Tam bir Güvenlik ile Yaparsınız. Bilgileriniz Bu sayede %100 Güvenlikli olarak Kesinlikle veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.

 

3D Secure Nedir ?

İnternet üzerinden kredi kartı ve banka kartıyla yapılan alışveriş işlemlerinin güvenliğinin artırılması için geliştirilmiş bir sistemdir. Visa ve MasterCard'ın geliştirdiği bu "güvenli sanal alışveriş" çözümleri ile hem kart sahipleri hem de üye işyerleri sahtekarlıklara karşı güvence altına alınmıştır. Verified by Visa ve MasterCard SecureCode logoları bulunan sanal işyerlerinden yapılan online alışverişler Visa ve MasterCard güvencesi altındadır.

 

3D Secure Neden Güvenlidir ?

3D Secure sisteminde, sanal ödeme işlemi gerçekleşirken, banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Yetkisiz kişilerin kartlarını internet ortamında kullanması engellenmektedir.

 

3D Secure Nasıl İşler ?

Kart sahibi, kartını internet bankacılığı kanalıyla bankasına kaydettirir. Kartına bağlı bir şifre ve bir güvenlik soru - cevabı tanımlar. Kart sahibi, sisteme uyumlu sanal işyerinde alışverişini yapar ve ödeme bölümüne geçer. 

Kart sahibinin karşısına, bankası tarafından, işlem şifresini ve kişisel güvenlik mesajını soran bir pop-up ekran açılır. 

Kart sahibi şifresini girerek işleme devam eder. Şifre, banka tarafından doğrulanınca işlem tamamlanır.

 

3D Secure Şifre Belirleme ve Kullanım

Eğer daha önce 3D Secure şifresi almadıysanız alışveriş yapmak için Hs.com.tr Online girdiğinizde 3D Secure şifrenizi oluşturmanız gerekmektedir. 

3D Secure şifreniz yoksa, siparişinizi oluşturmaya başlayıp ödeme ekranına geldiğinizde kredi kartı bilgilerinizi girip Siparişi Bitir butonuna bastıktan sonra kart bilgilerinizin hemen altında 3D Secure bölümü açılmaktadır. Ekranınızda açılan 3D Secure bölümüne istenilen bilgileri girerek Aktive Et butonu yardımıyla şifre oluşturmanız gerekmektedir. Açılacak bir sonraki ekranda şifrenizi belirledikten sonra 3D Secure şifre belirleme işleminiz tamamlanmaktadır.

Eğer 3D Secure şifreniz varsa, siparişinizi oluşturmaya başlayıp ödeme ekranına geldiğinizde kredi kartı bilgilerinizi girdikten sonra Siparişi Bitir butonuna bastığınızda ekranda 3D Secure şifre penceresi açılmaktadır. Şifrenizi ilgili bölüme girerek siparişinizi sonlandırabilmektesiniz.